монтаж

Інструкція по монтажу паркану з зварної сітки з полімерним покриттям

Монтаж сіткових огорож стандартно не викликає ускладнень при самостійному монтажі. Виробництво налагоджене таким чином, що вся продукція має стандартні, чіткі розміри, стовпів, секцій та кріплень.

У комплект огородження входить:

 1. стовп
 2. секція
 3. Комплект кріплення (скоба, болт)

Послідовність монтажу сіткового огорожі

 1. Зробіть в землі через кожні 2,50 м отвори діаметром 25 -35cм і глибиною більшою, ніж глибина промерзання грунту для Вашої місцевості.

 2. Монтаж зварної сітки на стовпи, даної продукції рекомендується проводити, до бетонування стовпів і збирати секції на землі. Покладіть на рівну поверхню паралельно один до одного два стовпи, точками кріплення вгору


  Монтаж сварной сетки на столбы 3. Покладіть секцію огорожі на стовпи і прикріпіть її до стовпів за допомогою кріпильних елементів, які йдуть в комплекті до стовпів, в верхніх і нижніх точках як зображено на зображень нижче:


  крепежных элементов сетки 4. Зібрану секцію, підійміть, опустіть низ стовпів в викопані лунки, і підіпріть секцію, заздалегідь підготовленим дошками або разопріте шпагатом і вбитими кілками. Під низ секції підкладіть не великі бруса, призначені для вирівнювання по висоті.


  Монтаж сварной сетки на столбы 5. П'ятим етапом буде, збірка наступних секцій, від однієї до чотирьох секцій, з подальшим з'єднанням з уже встановленою частиною паркану. Після того як будуть встановлені десять п'ятнадцять секцій, можна приступати до бетонування.


  сборка секций сетки

ВАЖЛИВО! Монтаж секцій огорожі з зварної сітки з ПВХ покриттям, який передбачає на першому етапі бетоніровку стовпів, з подальшим навішуванням секцій забірних, передбачає викопування лунок під бетоніровку з чітким кроком в 2505 мм., По центрам.

Увага! Стовпи для застосування на кутах, в даній моделі огорожі не передбачаються. Рекомендується установка двох стовпів або прикручування сітки за допомогою саморізів і стандартної скоби для кріплення.